• طراحی فضای آشپزخانه ، باید ها و نباید ها برای طراحی فضای آشپزخانه ها طراحی فضای آشپزخانه ، باید ها و نباید ها برای طراحی فضای آشپزخانه ها۱۳۹۷/۰۳/۱۳
  طراحی فضای آشپزخانه نیازمند در نظر گرفتن جزئیات می باشد که هنگام طراحی باید در نظر گرفته شود . پس از یک روز طولانی برای...

  طراحی فضای آشپزخانه ، باید ها و نباید ها برای طراحی فضای آشپزخانه ها
  در هر فرهنگی آشپزخانه ها قلب خانه محصوب می شود

  طراحی فضای آشپزخانه نیازمند در نظر گرفتن جزئیات می باشد که هنگام طراحی باید در نظر گرفته شود . پس از یک روز طولانی برای صرف یک وعده غذایی خانواده و دوستان در این فضا جمع می شوند پس طراحی آشپزخانه را با توجه به کاربرد فراوانی که دارد با در نظر گرفتن کاربرد و فضای موجود ، بادقت زیاد در نظر بگیرید . گاهی این فضا را محل تجمع خانواده و نشست دوستانه در خانه در نظر می گیریم.

  این عامل باعث می شود که دقت بیشتری برای طراحی این فضا در نظر بگیریم . در این فضا وقت زیادی را صرف می کند پس به نوعی این فضا را طراحی کنید آن را دوست داشته باشید برای طراحی فضای آشپزخانه اهداف خود را در نظر بگیرید . برآورد هزینه ها برای طراحی این فضا از عوامل مهم می باشدپس برآورد هزینه و مشخص کردن اهداف از جمله مواردی است که برای طراحی این بخش در نظر گرفته می شود

  با برنامه ریزی دقیق می توانید از فضا های کوچک آشپزخانه ها نهایت استفاده را داشته باشید . آشپزخانه ها ی کوچک رابادرنظرگرفتن ملاحظات طراحی کنید و سعی بر استفاده دقیق برای فضای خود را در الویت قرار دهید از دیگر موارد که در طراحی آشپزخانه باید در مراحل اولیه درنظر گرفته شود انتخاب سبک در طراحی دکوراسیون داخلی ازموارد مهمی است که در طراحی آشپزخانه ها و کابینت باید در نظر گرفته شود .

  متریال مرتبط با سبک را در نظر بگیرید و جزئیات زیبایی شناسی را در طراحی دکوراسیون داخلی در نظر بگیرید . قدم های ابتدایی طراحی آشپزخانه را در نظر بگیرید و قدم قدم به نتیجه مطلوب نزدیک  شوید .

  برای طراحی آشپزخانه ها تاسیسات را جدی بگیرید . آشپزخانه فضایی است که در آن مدام آشپزی انجام می شود .برای اجرای کابینت ها و لوازم اساسی .یک دیوار را انتخاب کنید که مقاوم و با دوام باشد . پوشش این فضا بسیار پر اهمیت است . کاشی ها در طراحی فضای آشپزخانه بسیار پر کاربرد هستند . کاشی ها علاوه بر زیبایی که برای فضا به ارمغان می آورد مقاومت و دوام بالایی هم در برابر رطوبت دارند همچنین تمیز کردن کاشی ها بسیار راحت تر از متریال دیگر می باشد . امروزه سبک های مختلف در دکوراسیون آشپزخانه دارای متریال مربوط به خود هستند و معماران و طراحان برای این فضا آجر و سنگ و چوب ها را هم وارد طراحی خود کرده و زیبایی را برای فضا به ارمغان می آورد.

  یکی از مهمترین مواردی که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه باید مد نظر قرار دارد کفپوش مناسب  می باشد . امروزه انتخاب زیادی برای انتخاب متریال ها وجود دارد . کفپوش های چوب با همه سبک های طراحی دکوراسیون آشپزخانه هارمونی دارد . این متریال ، متریال پر کاربرد و مقاومی برای فضای آشپزخلانه به شمار می آید . پارکت های هم از جمله انتخاب های محبوب برای کفپوش ها به شمار می آید . کفپوش های پارکت دارای الگو های خاص و زیبا می باشد که این فضا را بسیار چشم نواز و زیبا می سازد . کاشی ها و سرامیک ها هم از دیگر انتخاب های است که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه از آن استفاده می شود . کاشی ها در فضای آشپزخانه بسیار کار آمد است . کاشی و سرامیک ها هم دارای مزایا و معایب می باشد اما این متریال را می توان با در نظر گرفتن کاربرد و سلیقه آشپزخانه خودانتخاب کنید . برای انتخاب متریال حتما تحقیقات لازم را انجام دهید وسعی کنید که  بهترین متریال را انتخاب کنید .

  برای طراحی آشپزخانه ها عوامل مهمی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید . اندازه آشپزخانه ها با در نظر گرفتن افراد خانواده و همچنین فضایی که نسبت به کل مساحت در اختیار داریم را در الویت قرار دهید . برای طراحی فضای آشپزخانه نیاز های خود را در نظر بگیرید . و با در نظر گرفتن نیاز های فضای خود را طراحی کنید .  کابینت ها از ارکان مهم در آشپزخانه ها هستند این المان های مهم در طراحی آشپزخانه را با نیاز های خود را  بسنجید و با در نظر گرفتن نیاز ها طراحی کابینت ها را انجام دهید . استفاده از اکسسوری های کاربردی در کابینت ها به ما کمک می کند تا از فضای  نهایت استفاده انجام شود .  

کلمات کلیدی :

تصاویــر

خبرنامه: